Hakkımızda

e-TUS, sağlık alanındaki hekim ve hekim adaylarına TUS hazırlık sürecinde destek vermek amacıyla 2007 yılında kurulmuş uluslararası bir kuruluştur.

Türkiye’de İlk ve Tek Online Eğitim veren kurum olarak, hedefe daha kolay ulaşmanızı sağlayacak tüm koşulları düşünerek yola çıktık. Amacımız, Dünya’nın en zor ikinci sınavı olarak gösterilen Tıpta Uzmanlık Sınavı’na hazırlanırken sizlere yardımcı olmak..Önceliğimiz de kendi dallarında uzman hekim kadromuz ile siz hekim ve hekim adaylarının başarılı olmasıdır.

Hizmetlerimizde; uzaktan eğitim yayın teknolojilerine hakim, alanında tecrübeli, ilkeli, disiplinli, kaliteli ve tecrübeli eğitimci kadrosu ile üst düzey eğitim sunmayı temel ilkemiz olarak görüp, uyguluyoruz.

Kurum olarak 2010 yılından itibaren TUS’a ek olarak 4 ana dalda (İç Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi) YANDAL eğitimleri veriyoruz. 

10 yıllık TUS eğitim tecrübemizi artık yüz yüze eğitimlerle TUSMER adı altında da sizlerle paylaşacağız. 2017 itibari ile Türkiye’de 2 büyük şehirde Ankara ve İzmir’de sizler ile yüz yüze eğitimler ile de beraber olacağız. 

e-TUS eğitim verdiği kişilere kalite, güven, memnuniyet, yenilikçilik prensipleriyle değer katarak hizmet vermekten gurur duyar.

Show Buttons
Hide Buttons